top of page

Ocak ayı itibariyle, 

Richard Fawler ile İskandinavya'da göller semineri ( Simultane tercüme yapılacaktır )

iSKANDiNAVYA 
isveç, Norveç & Fiyortlar

 

Program

03 Eylül 2023  ISTANBUL / MALMO

 

Atatürk havalimanı dış hatlar terminalinde buluşuyor ve THY ile  yaklaşık 3,5 saatlik bir uçuşun ardından Danimarka'nın başkenti Kopenhag'a varıyoruz. Valizlerimizi alarak trenle 25 dakikalık bir yolcukla İsveç’in en büyük 3. şehri olan Malmö’deki otelimize eşyalarımızı bıraktıktan sonra keyifli yürüyüş turumuza başlıyor, dışarıdan Malmö kalesi ve şehir meydanını gördükten sonra en popüler pastanelerinden birinde kahve molası veriyor ve ardından dinlenmek üzere otelimize giriş yapıyoruz.

 

04 Eylül 2023  MALMO / OSLO

Bu sabah yapacağımız Malmö kanal gezisinin ardından Malmö ile Kopenhag'ı birbirine bağlayan 8,5 kilometre uzunluğundaki Osterund köprüsünü geçerek Kopenhag limanına transfer oluyor ve saat 16:40'da Oslo'ya hareket edecek olan gemimize biniyoruz. Geceleme gemide. 

05 Eylül 2023   OSLO 

 

Bu sabah 09:40'da Oslo'ya varışımızın ardından sadece Norveç'in değil dünyanın da en güzel parklarından Frogner Park'ı geziyor, ardından şehir merkezindeki otelimize geçiyoruz. 

06 Eylül 2023  OSLO / FLAM

Sabah kahvaltısının ardından tren istasyonuna hareket ediyor ve Norveç'in meşhur doğa manzaralarına tanıklık ederek Flam'a ulaşıyoruz. Geceleme Flam'da.

 

07 eylül 2023 FLAM 7 GUDVANGEN / BERGEN

Bu sabah 1,5 saat sürecek Fjord turuna başlıyoruz. Flam - Gudvangen arasında yapacağımız bu fjord gezimizden sonra Bergen'e hareket ediyor, varışımızın ardından şehir limanına yürüyerek ünlü Balık Pazarı ve şehri süsleyen rengarenk evlerin bulunduğu eski bölgeyi tanıyarak turumuzu tamamlıyoruz. Geceleme Bergen'de.

08 Eylül 2023  BERGEN / STOCKHOLM


Bugünkü destinasyonumuz İsviçre’nin başkenti Stockholm. Kahvaltının ardından havalimanına hareket ediyor ve Stockholm'a uçuyoruz. Avrupa’nın kültür, sanat ve ekonomi merkezlerinden olan Stockholm aynı zamanda ziyaretçi sayısıyla dünyanın en çok turist çeken ülkelerinden bir tanesi. Özellikle görülmesi gereken yerlerden bazıları eski şehir anlamına da gelen ve daracık sokaklarıyla şehrin en güzel noktalarından olan Gamla Stan.

09 Eylül 2023 STOCKHOLM / ISTANBUL

 

Bugünkü dönüş uçağımız saat 18:10'da. 15:00'daki transfer saatine kadar alışveriş için serbest vakit.

Fiyat :

         

İki kişilik odada kişi başı 6760  Euro

 

Fiyatlara dahil olan hizmetler

Bergen / Stockholm arası ekonomi sınıf uçak bileti,

Merkezi en iyi otellerde kahvaltı dahil 5 gece konaklama,

1 gece kahvaltı ve akşam yemeği dahil gemide konaklama,

Seyahat sigortası

Flam / Gudvagen arası feribot ile geçiş,

Yurtdışı çıkış harç pulu,

 

Fiyatlara dahil olmayan hizmetler,

THY  ile İstanbul / Kopenhag – Stockholm / İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti,

Schengen Vize ücreti   

Öğlen ve akşam yemekleri. ( Sadece gemide akşam yemeği dahildir. )

bottom of page